צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  עורך דין גירושין במרכז

  עורך דין גירושין במרכז – רועי שעיה

  גירושין הם עסק ביש. שנים רבות שהושקעו במערכת יחסים בריאה וכנה המבוססת על אמון ואהבה, מתפרקת ברגע אחד שבו לצד אחד או שניהם, פשוט נמאס. לעתים ניגשים לתהליך ממקום טוב ומבין שעדיף כך, ולעתים הסיטואציה מידרדרת עד כדי אלימות מילולית כמעט. בכל אחד מהמצבים יש לגשת אל עורך דין גירושין במרכז שיציע שירותי גישור ואף ייצוג בבית המשפט, במידה והליך הגישור אינו מציג פתרון הולם. עורך דין כגון רועי שעיה מזמין גם אתכם לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים, או לכל הפחות למצוא את הדרך הנכונה להיפרד בלי להיפגע ולבנות אסטרטגיה נכונה על מנת לשמור על הזכויות והאינטרסים שלכם.

  עורך דין גירושין במרכז חייב להיות רגיש ומכיל

  על אף שהסטטיסטיקה מראה שאחוז הגירושין בישראל רק הולך ועולה, עורך דין גירושין במרכז בכל זאת יעשה כל שביכולתו בכדי לגשת לכל מקרה לגופו, ברגישות והכלה ככל האפשר. אין זילות בתהליך הגירושין, אלא שהמקרים שמגיעים לשולחנו הופכים אפילו מסובכים יותר מיום ליום, כשנראה שרבים מחליטים לוותר על הזוגיות מבלי לשקול אפילו במעט את האפשרות של ניסיון נוסף. כך, כשבני אדם כל כך החלטיים ומוחלטים, עורך הדין המקצועי חייב ללמוד כיצד לדבר אל ליבם, להכווין אותם לפתרון שיכול להציל את מערכת היחסים ולמנוע קרב אלים בבית המשפט שממנו לא רק הם ייפגעו, אלא גם קרוביהם ועל אחת כמה וכמה הילדים שבתמונה – אם יש כאלו כמובן. לעיתים עורך הדין ייעץ לבני הזוג המעוניינים להתגרש לעבור גישור בהסכמה, על מנת לנסות ולהגיע להסכמות בסיסיות שייעלו ויקלו על ההליך כולו.

  להיפרד בידידות – זה אפשרי

  עורך דין גירושין במרכז רועי שעיה כאן כדי לסייע לכם להשיג מטרה כל כך חשובה, שהיא הניסיון להיפרד בידידות ככל האפשר ולסיים את מערכת היחסים בשלום, ללא רגשות שליליים, טינה מיותרת וחלילה, ניכור. על כן, אם אתם מרגישים שאין מנוס מלפרק את החבילה ולהמשיך הלאה בנפרד, עשו הכל כדי לפרק אותה ממקום טוב ובריא. עם ליווי מקצועי של עורך דין שמכיר היטב את דיני המשפחה והגירושין, תהיו בטוחים שהתהליך יהיה נסבל יותר, אם רק תיגשו אליו בגישה נכונה והגיונית, תהיו מוכנים להתפשר ולוותר ואף לפנות אל הליך גישור בהסכמה על מנת לעשות כן.

  צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   לקוחות ממליצים

   פסקל עקיבא

   יצג אותי אישית ואת החברה שבבעלותי. הייצוג היה ברמה גבוהה והתוצאות בהתאם. עוד רועי מנסח כתבי תביעה וכתבי הגנה באופן מוצלח חוקר מבריק את העדים ומשיג תוצאות מצוינות וכול זאת בעלות סבירה. ממליץ בחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-mikhail-nilov-8730374.jpg

   יוסי

   מעבר להיותו מקצוען בתחומי עיסוקו, יש לך עו"ד שמלווה אותך לאורך כל הדרך, מעניק פתרונות יצירתיים לסוגיות מורכבות. יסודי וחדור מטרה להגעת חקר האמת, בעל יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-ekaterina-bolovtsova-6077447.jpg

   מיה

   מהיכרותי עם העו"ד רועי שעיה, מדובר באדם מקצועי, חד מחשבה, חרוץ ומסור. רועי מתקשר בגובה העיניים, מכוון לפתרון, מגלה יכולת חשיבה יצירתית וקור רוח מבורך במצבים של קונפליקט גבוה. ניתן לסמוך על העו"ד שעיה שלא ירפה עד למיצוי האפשרויות.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-rodnae-productions-7821541.jpg

   חני אלמליח

   עורך דין אייכותי, הגון וממש חריג בנוף! שירות מעולה ויחס מסור ואישי, זמינות ומהירות! עבודה מקצועית מדויקת וקפדנית, מישהו שילחם בשבילכם ולמענכם!!!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/349860d67b5e4ec8a7303270f4e49949.jpg

   רותם חקלאי

   עו"ד רועי שעיה נותן שירות אישי, מקצועי ויעיל. זמין ונותן מענה במהירות. מגלה רגישות ואכפתיות למורכבות שבתהליך, מעניק בטחון ומגיע לתוצאות. אלוף במשא ומתן! מומלץ בחום!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/business-men-sitting-lawyers-s-desk-people-signing-important-documents.jpg

   יפעת ברק

   עו"ד רועי שעיה ליווה אותי במקצועיות רבה, עם המון רגישות תוך שימת לב לפרטים כל כך חשובים ומהותיים בנוגע לעתידי ועתיד ילדיי. ממליצה בחום לפנות רק אליו. מקצועי, אמין, רגיש , קשוב, מיומן ואלוף בתחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-andrea-piacquadio-3760067.jpg

   מאמרים נוספים

   עורך דין גירושין

   עורך דין גירושין במרכז - רועי שעיה גירושין הם עסק ביש. שנים רבות שהושקעו במערכת יחסים בריאה וכנה המבוססת על אמון ואהבה, מתפרקת ברגע אחד שבו לצד אחד או שניהם, פשוט נמאס. לעתים ניגשי...
   קרא עוד

   לשון הרע

   עורך דין גירושין במרכז - רועי שעיה גירושין הם עסק ביש. שנים רבות שהושקעו במערכת יחסים בריאה וכנה המבוססת על אמון ואהבה, מתפרקת ברגע אחד שבו לצד אחד או שניהם, פשוט נמאס. לעתים ניגשי...
   קרא עוד

   עורך דין מקרקעין

   עורך דין גירושין במרכז - רועי שעיה גירושין הם עסק ביש. שנים רבות שהושקעו במערכת יחסים בריאה וכנה המבוססת על אמון ואהבה, מתפרקת ברגע אחד שבו לצד אחד או שניהם, פשוט נמאס. לעתים ניגשי...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים