צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  עורך דין לענייני משפחה במרכז

  רבים חושבים כי אין סיבה בדרך כלל לפנות לעורך דין בנסיבות חיוביות, בטח לא לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה במרכז שלרוב יעסוק בנושאים כגון גירושין, מזונות, חלוקת רכוש ועניינים אחרים שקשה למצוא בהם נקודות אור. עם זאת, ישנם מקרים בהם בני זוג מעוניינים לחתום על הסכם ממון טרם נישואיהם על מנת לשמור על זכויותיהם הרכושיות גם במידה ויפרדו או לחילופין לחתום על הסכם ידועים בציבור אם הם אינם יכולים או מעוניינים להתחתן, וזקוקים לליוויו של עורך דין לענייני משפחה. יתר על כן, אם בוחרים בעורך דין מקצועי ומעולה שיודע בדיוק כיצד להפוך גם את התהליכים הקשים והמורכבים ביותר לנסבלים. עם הליווי של עורך דין רועי שעיה תגלו בעצמכם שאפשר להתגרש אחרת, בתהליך המבוסס על כבוד והכלה.

  בחירת עורך דין לענייני משפחה במרכז

  אף זוג לא בוחר להתגרש, בדרך כלל זו החלטה שמגיעה לאחר זמן רב שבו למדו שני הצדדים שאולי, עדיף להם בנפרד. ברגע שמבינים שזו החלטה בריאה ונכונה יותר, הגיע הזמן להתחיל בחיפושים. עורך דין לענייני משפחה במרכז ניתן למצוא קודם כל בעזרת המלצות וביקורות של לקוחות מהעבר, שנעזרו בשירותיו ושמחו להעלות על הכתב את החוויה החיובית (או חלילה, השלילית) שלהם ממנו. כך, יהיה לכם קל הרבה יותר להסיק מסקנות ולבחור בעורך הדין המתאים והמדויק לתהליך שאתם מעוניינים לעבור. זכרו שהדבר החשוב ביותר הוא לעשות כל שאפשר בכדי להקל על התקופה הלא פשוטה שאתם עומדים לצעוד אליה, ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות ליווי של עורך דין שיודע כיצד לגשר גם על נקודות הרגישות ביותר ולטפל בהן על הצד הטוב ביותר.

  לא רק גירושין

  המשפחה הישראלית הממוצעת מתמודדת עם לא מעט סוגיות; לעתים מדובר בגירושין כפי שצוין לעיל, אך לעתים מדובר בנושאים אחרים כגון ירושות וצוואות, חלוקות רכוש ואף תהליך של ידועים בציבור, גילוי רכוש מוסתר, הסכמי ממון ועצמאות רכושית, הגשת תביעות שונות ועוד. רועי שעיה מזמין גם אתכם לקבל שירותי עורך דין לענייני משפחה במרכז ולגלות יחד איתו, שאפשר לנהל כל הליך משפטי ללא חוויות טראומטיות שעלולות להשפיע על חייכם בהמשך. בואו לבחור נכון, בואו לנהל את הסוגייה כמו שצריך, ללא לחצים ותחושות קשות.

  צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   לקוחות ממליצים

   פסקל עקיבא

   יצג אותי אישית ואת החברה שבבעלותי. הייצוג היה ברמה גבוהה והתוצאות בהתאם. עוד רועי מנסח כתבי תביעה וכתבי הגנה באופן מוצלח חוקר מבריק את העדים ומשיג תוצאות מצוינות וכול זאת בעלות סבירה. ממליץ בחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-mikhail-nilov-8730374.jpg

   יוסי

   מעבר להיותו מקצוען בתחומי עיסוקו, יש לך עו"ד שמלווה אותך לאורך כל הדרך, מעניק פתרונות יצירתיים לסוגיות מורכבות. יסודי וחדור מטרה להגעת חקר האמת, בעל יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-ekaterina-bolovtsova-6077447.jpg

   מיה

   מהיכרותי עם העו"ד רועי שעיה, מדובר באדם מקצועי, חד מחשבה, חרוץ ומסור. רועי מתקשר בגובה העיניים, מכוון לפתרון, מגלה יכולת חשיבה יצירתית וקור רוח מבורך במצבים של קונפליקט גבוה. ניתן לסמוך על העו"ד שעיה שלא ירפה עד למיצוי האפשרויות.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-rodnae-productions-7821541.jpg

   חני אלמליח

   עורך דין אייכותי, הגון וממש חריג בנוף! שירות מעולה ויחס מסור ואישי, זמינות ומהירות! עבודה מקצועית מדויקת וקפדנית, מישהו שילחם בשבילכם ולמענכם!!!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/349860d67b5e4ec8a7303270f4e49949.jpg

   רותם חקלאי

   עו"ד רועי שעיה נותן שירות אישי, מקצועי ויעיל. זמין ונותן מענה במהירות. מגלה רגישות ואכפתיות למורכבות שבתהליך, מעניק בטחון ומגיע לתוצאות. אלוף במשא ומתן! מומלץ בחום!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/business-men-sitting-lawyers-s-desk-people-signing-important-documents.jpg

   יפעת ברק

   עו"ד רועי שעיה ליווה אותי במקצועיות רבה, עם המון רגישות תוך שימת לב לפרטים כל כך חשובים ומהותיים בנוגע לעתידי ועתיד ילדיי. ממליצה בחום לפנות רק אליו. מקצועי, אמין, רגיש , קשוב, מיומן ואלוף בתחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-andrea-piacquadio-3760067.jpg

   אזורי שירות נוספים

   עורך דין לשון הרע בתל אביב

   רבים חושבים כי אין סיבה בדרך כלל לפנות לעורך דין בנסיבות חיוביות, בטח לא לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה במרכז שלרוב יעסוק בנושאים כגון גירושין, מזונות, חלוקת רכוש ועניינים אחרי...
   קרא עוד

   עורך דין גירושין בתל אביב

   רבים חושבים כי אין סיבה בדרך כלל לפנות לעורך דין בנסיבות חיוביות, בטח לא לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה במרכז שלרוב יעסוק בנושאים כגון גירושין, מזונות, חלוקת רכוש ועניינים אחרי...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים