צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  עורך דין מקרקעין

  תפקיד וחשיבות

  עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות, וכרוכות בכמות משמעותית של שיקולים משפטיים ופיננסיים. עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד מכריע בהבטחות לקונים ומוכרי נכסים עמידה בדרישות החוק והגנה על האינטרסים שלהם. עורך דין לענייני מקרקעין אחראי על מגוון רחב של שירותים משפטיים הקשורים לעסקאות מקרקעין. הם יכולים לספק ייעוץ משפטי ללקוחות בהיבטים שונים של בעלות וניהול נכסים, לרבות ניסוח ובחינת חוזים, ניהול משא ומתן על הסכמי שכירות ופתרון סכסוכים הקשורים לבעלות או שימוש בנכס.

  אתגרים ואחריות

  בדיקת נאותות- עורך דין מקרקעין עורך בדיקת נאותות בשם לקוחות על מנת לוודא שהנכס כדאי מבחינה משפטית וכלכלית להשקעה. הוא יסקור את חוקי הייעוד והשימוש בקרקע, תקנות סביבתיות ושומות ארנונה כדי לוודא שהנכס עומד בכל הדרישות החוקיות.

  סקירת חוזים וניסוח– עורכי דין בתחום המקרקעין אחראים לבדיקה ועריכת חוזים הקשורים לעסקאות מקרקעין, כגון הסכמי רכישה, הסכמי שכירות ומסמכי משכנתא.

  משא ומתן– עורך דין לענייני מקרקעין מנהל משא ומתן בשם הלקוחות כדי להבטיח שהם יקבלו את העסקה הטובה ביותר בעסקאות מקרקעין. הוא יכול לנהל משא ומתן על תנאי שכירות, מחירי רכישה והסדרי מימון.

  יישוב סכסוכים– במקרה של מחלוקות הקשורות בעסקאות מקרקעין, עורכי דין מקרקעין מייצגים לקוחות בבתי משפט ובהליכי גישור. הם יכולים לסייע בפתרון מחלוקות הקשורות לבעלות על נכס, הסכמי שכירות והפרות חוזים.

  כישורים נדרשים

  כדי להפוך לעורך דין מקרקעין מצליח בארץ, יש להיות בעל תואר במשפטים מבית ספר מוסמך למשפטים בישראל. בנוסף, עמידה בבחינת עורכי הדין בישראל. כמו כן עליהם להיות בעלי ידע והתמחות בדיני מקרקעין תחום סבוך ובעל רגישויות, ובפרט אם מדובר בלקוחות מישובים ערביים, שם השייכות של הקרקע היא בעלת אוריינטציה לאומית ועלולה בטיפול חסר רגישות להפוך לסכסוך דמים. לכן עליהם להיות בעלי כישורי תקשורת מצוינים, שכן הם צריכים לתקשר עם לקוחות, עורכי דין אחרים ואנשי משפט מרקעים שונים. הם צריכים להיות ממוקדי פרטים ובעלי כישורים אנליטיים חזקים כדי לבצע בדיקת נאותות על נכסים ולנסח מסמכים משפטיים מורכבים במדויק. לכן עקב כך שעורכי דין מקרקעין ממלאים תפקיד מכריע בהבטחה שעסקאות מקרקעין בישראל יהיו חוקיות, אתיות והוגנות. עליך לפנות למשרד עורכי דין רועי שעיה ושות' לטלפון:  03-6810072   כדי שתוכל לזכות בעורך דין מקצועי, דייקן ובעל יכולת הבחנה בפרטים הקטנים, והעיקר בעל יכולת גבוהה בראיית הנתונים והראיות. ולכן הלקוח זוכה בעורך דין בעל תקשורות מצוינות ויכולות אנליטיות חזקות, אשר בזכותם יצליח לשמור על נכסיך

  עורך דין לענייני מקרקעין

  עורך דין לענייני מקרקעין

  החלטתם לרכוש בית או דירה? מזל טוב, זו ההשקעה הכי גדולה בחייכם עד היום. המשמעות היא שתרצו לעשות הכל בכדי לדאוג שההשקעה הזו גם תשתלם. כדי להשיג את המטרה, יש לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני מקרקעין שילווה אתכם בכל הקשור לפן המשפטי של תהליך רכישת הנכס וישמור על האינטרסים שלכם ועל כספכם באופן מקצועי. עו"ד רועי שעיה הוא עורך דין המתמחה בעולם המקרקעין והנדל"ן, החל מרכישה ומכירה של נכסים, טיפול בסכסוכים סביב נדל"ן ועוד.

  על תחומי האחריות של עורך דין לענייני מקרקעין

  למען האמת, בישראל אין חובה של ממש להיעזר בעורך דין מקרקעין במעמד החתימה על עסקת נדל"ן של רכישה או מכירה של דירה. עם זאת, מעורבותו של עורך דין לענייני מקרקעין היא קריטית הן עבור הצד הקונה והן עבור המוכר. הסיבה לכך היא שעורך הדין מייצג את האינטרסים של לקוחותיו, ויעשה הכל בכדי לאזן את החוזה לטובתם כך שיעמוד באינטרסים שלהם. עורך הדין יבחן את הניירת עד לאותיות הקטנות ביותר, ויעניק ייעוץ מקצועי בכל הקשור לכדאיות העסקה, אם בכלל. אפשר לומר אם כן, שעורך דין מעולה יוכל למנוע מכם לחתום על עסקה שאינה טובה עבורכם, ולהכווין אתכם לאחת שיכולה לשנות את חייכם לטובה. כפי שכולנו יודעים, עסקאות נדל"ן הן מהיקרות ביותר שאדם מבצע בחייו, כך שלכל סעיף בחוזי הנדל"ן ישנה השפעה אדירה על המשך חייו מבחינה כלכלית. אל תשימו את כספכם על קרן הצבי, פנו אל עורך דין מומחה לדיני מקרקעין אשר יוכל לסייע לכם לשמור על עצמכם בביצוע העסקה המשמעותית ביותר שתבצעו בחייכם.

  עסקת חייכם ברגל ימין

  כמובן שלא קונים נכס בלי ליווי של עורך דין לענייני מקרקעין שיעזור לכם לוודא שאתם חותמים על עסקה טובה וכדאית. עורך הדין רועי שעיה מחזיק בניסיון וידע לצד היכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן והמקרקעין, שנצברו לאורך שנים של עבודה קשה וסיוע ללקוחות שבסך הכל ביקשו להגשים את אחד החלומות הגדולים של כמעט כל אזרח בישראל, ולקנות נכס. כעת, הגיע גם תורכם להגשים את החלום, אך לא לפני שתיצרו עמו קשר ותגיעו לפגישת ייעוץ, במהלכה תעברו על החוזה שקיבלתם יחד עם עורך הדין שייתן את דעתו על הסעיפים השונים, ויידע אתכם במידה ואחד מהם מדליק נורה אדומה. הכל כדי שבסופו של דבר תחתמו על חוזה שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

   

  עורך דין לענייני נדלן

  סוף סוף, לאחר שנים של עבודה קשה, השקעה וחיסכון הגעתם לנקודה שבה אתם יכולים להגשים את החלום ולקנות נכס משלכם. כמה מרגש! אבל רק רגע, לפני שרצים לחתום על הדירה הראשונה שהעלה החיפוש, כדאי לעצור לרגע ולעבור באופן מעמיק על החוזה שקיבלתם. החוזה יהיה ספר עב כרס מלא בסעיפים משפטיים שאתם וודאי לא תבינו בעצמכם. לכן, מובן שלא תעשו זאת לבד, רועי שעיה – עורך דין לענייני נדלן יהיה שם אתכם כדי לוודא שהחוזה המדובר, באמת מתאים לכם מכל הבחינות. עם ידע וניסיון של שנים, יוכל להצביע על סעיפים שאולי לא מתאימים למצבכם הכלכלי במאת האחוזים, ולמצוא דרך אפשרית לאזן את החוזה לטובתכם.

  עורך דין לענייני נדלן יעזור לכם להגשים את החלום

  רכישת נכס הוא כנראה פסגת השאיפות של לא מעט אנשים בישראל. הידיעה שהעבודה הקשה שנמשכה שנים רבות הגיעה לקיצה וסוף סוף תוכלו לנוח על זרי הדפנה בנכס פרטי שכולו שלכם, מפתה רבים ובצדק. העניין הוא שגם אם נדמה לכם שמצאתם את הנכס המתאים ביותר, יש לבצע בדיקה יסודית ככל האפשר בכדי לוודא שאתם עומדים לבצע את העסקה הטובה ביותר ובהתאם לחוק כמובן. העניין הוא שבישראל, רבים חושבים שהם מבינים בדיוק את הכתוב בחוזה, כשבפועל, אם קוראים בין השורות מגלים סעיפים ותנאים שאינם מתאימים לכל אחד ואינם ברורים לאדם מן השורה אשר לא מתמחה בחוזי נדל"ן. כאן, נכנס לתמונה עורך דין לענייני נדלן שיודע לזהות את הסעיפים הללו, להתריע לכם על קיומם ואף לפעול כדי לשנות אותם לעתים, לטובתכם כמובן. זהו יתרון עצום שממנו ייהנה מי שיסכים לבקש עזרה מגורם מקצועי, יתרון שיכול לחסוך אלפי שקלים.

  מוכנים לחתום על עסקת חייכם?

  אם הגעתם עד כאן, כנראה שהתשובה חיובית. אין ספק שמדובר ברגע מרגש במיוחד, אך כעת כשאתם יודעים עד כמה חשוב לקבל ליווי של עורך דין לענייני נדלן הגיע הרגע ליצור עמו קשר. עורך הדין רועי שעיה מעמיד לרשותכם סל שירותים מקצועי ומתקדם, במטרה לסייע גם לכם להגשים את החלום בדמותו של הנכס שתמיד חלמתם עליו, זה שמתאים בול לא רק לצרכים שלכם, אלא למצבכם הכלכלי כך שלא יהפוך לנטל בעתיד, תוך שמירה על הזכויות והאינטרסים שלכם במסגרת הסכם המכר.

  צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   לקוחות ממליצים

   פסקל עקיבא

   יצג אותי אישית ואת החברה שבבעלותי. הייצוג היה ברמה גבוהה והתוצאות בהתאם. עוד רועי מנסח כתבי תביעה וכתבי הגנה באופן מוצלח חוקר מבריק את העדים ומשיג תוצאות מצוינות וכול זאת בעלות סבירה. ממליץ בחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-mikhail-nilov-8730374.jpg

   יוסי

   מעבר להיותו מקצוען בתחומי עיסוקו, יש לך עו"ד שמלווה אותך לאורך כל הדרך, מעניק פתרונות יצירתיים לסוגיות מורכבות. יסודי וחדור מטרה להגעת חקר האמת, בעל יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-ekaterina-bolovtsova-6077447.jpg

   מיה

   מהיכרותי עם העו"ד רועי שעיה, מדובר באדם מקצועי, חד מחשבה, חרוץ ומסור. רועי מתקשר בגובה העיניים, מכוון לפתרון, מגלה יכולת חשיבה יצירתית וקור רוח מבורך במצבים של קונפליקט גבוה. ניתן לסמוך על העו"ד שעיה שלא ירפה עד למיצוי האפשרויות.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-rodnae-productions-7821541.jpg

   חני אלמליח

   עורך דין אייכותי, הגון וממש חריג בנוף! שירות מעולה ויחס מסור ואישי, זמינות ומהירות! עבודה מקצועית מדויקת וקפדנית, מישהו שילחם בשבילכם ולמענכם!!!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/349860d67b5e4ec8a7303270f4e49949.jpg

   רותם חקלאי

   עו"ד רועי שעיה נותן שירות אישי, מקצועי ויעיל. זמין ונותן מענה במהירות. מגלה רגישות ואכפתיות למורכבות שבתהליך, מעניק בטחון ומגיע לתוצאות. אלוף במשא ומתן! מומלץ בחום!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/business-men-sitting-lawyers-s-desk-people-signing-important-documents.jpg

   יפעת ברק

   עו"ד רועי שעיה ליווה אותי במקצועיות רבה, עם המון רגישות תוך שימת לב לפרטים כל כך חשובים ומהותיים בנוגע לעתידי ועתיד ילדיי. ממליצה בחום לפנות רק אליו. מקצועי, אמין, רגיש , קשוב, מיומן ואלוף בתחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-andrea-piacquadio-3760067.jpg

   מאמרים נוספים

   עורך דין גירושין

   תפקיד וחשיבות עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות, וכרוכות בכמות משמעותית של שיקולים משפטיים ופיננסיים. עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד מכריע בהבטחות לקונים ומוכרי נכסים עמידה בדרישות הח...
   קרא עוד

   לשון הרע

   תפקיד וחשיבות עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות, וכרוכות בכמות משמעותית של שיקולים משפטיים ופיננסיים. עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד מכריע בהבטחות לקונים ומוכרי נכסים עמידה בדרישות הח...
   קרא עוד

   עורך דין שיימינג

   תפקיד וחשיבות עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות, וכרוכות בכמות משמעותית של שיקולים משפטיים ופיננסיים. עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד מכריע בהבטחות לקונים ומוכרי נכסים עמידה בדרישות הח...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים