צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  לשון הרע

  מילים פוגעות ומשאירות צלקות

  לשון הרע היא פרסום של הצהרה כוזבת הפוגעת במוניטין של אדם ובפרנסתו, ועלולה לגרום לו לבושה או ללעג. בישראל חוקי לשון הרע נוקשים ויכולים לגרור עונשים חמורים למי שנמצאים אשמים. את מי שימצא אשם בהוצאת דיבה ניתן לחייב בתשלום פיצויים כספיים לנפגע וגם לקבל קנסות. חומרת העונשים תלויה באופי ובהיקף הנזק שנגרם מהצהרת לשון הרע, כלומר כדי להגדיר את העניין כלשון הרע יש צורך במספר כללים וקריטריונים מתאימים.

  סוגי לשון הרע והשלכותיהם

  למעשה ישנם שני סוגים של לשון הרע: לשון הרע של הגנה על הפרטיות ולשון הרע בחיי היומיום כמו פייסבוק טוויטר אינסטגרם וביתר הרשתות החברתיות. ולכל אחד מהם יש עו"ד לשון הרע מומחים וצריך בכל מקרה להתאים את עורך הדין למקרה. פעם לשון הרע היה עניין פשוט יותר אדם היה מדבר על אדם אחר ומספר עליו דברים או עובדות שאינן נכונות והיה יכול להיתבע או סתם להיענש בסנקציות חברתיות. עתה בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית העניין הפך להיות קל יותר, מהיר יותר, ובעל תפוצה רחבה יותר ולכן  נזעקו לכך אנשי החוק כדי לעמוד בפרץ. אך עדיין ישנם מספר מקרים בהם אין מדובר בלשון הרע: אמת, תום לב  ומורשית. האמת היא הגנה מוחלטת, כלומר אם האמירה נכונה, היא לא יכולה להיחשב לשון הרע. תום לב פירושו שההצהרה נאמרה מתוך כוונות כנות וללא כוונת זדון. הרשאות- חלות על הצהרות שנאמרו במהלך חובות מקצועיות מסוימות, כגון הצהרות שנאמרות בבית המשפט.

  חשיבות הפניה המהירה

  כאשר אנו במצוקה ומחפשים עורך דין לשון הרע תל אביב, יש סיכוי שנוכל למצוא עורך דין לשון הרע המומחה בסוג הנצרך מכיוון שתל אביב היא עיר גדולה ומרכזית, ובנוסף, מרכיב הזמן אף הוא קריטי משום שלעיתים לא ניתן להמתין וחייבים להכות בברזל בעודו חם כדי להימנע מנזק עתידי מתרחב. לשם כך צריך להיערך במהירות  ולחפש המלצות, וגם ביקורות על עורך דין לשון הרע תל אביב כדי שהלה יבדוק את המקרה על פרטיו, השתלבות עו"ד לשון הרע במקרה בדרך כלל מנמיכה את הלהבות ומאפשרת בדיקה של הדברים לאשורם. לכן ברגע שנקלעתם למצוקה ונראה שעולמכם חשך עליכם זה הזמן לפנות לעורך הדין רועי שעיה, להציג את המקרה שלכם והוא בזכות יכולותיו המקצועיות וניסיונו הרב יוכל לנצל את היכרותו רבת השנים עם בתי המשפט כדי להחזיר את שמכם הטוב, ואף להשיג פיצויים הוגנים עבורכם. אז אנא התקשרו לטלפון: 03-6810072 ותיענו במהירות.

  צרו קשר עכשיו זמינות 24/7

  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   לקוחות ממליצים

   פסקל עקיבא

   יצג אותי אישית ואת החברה שבבעלותי. הייצוג היה ברמה גבוהה והתוצאות בהתאם. עוד רועי מנסח כתבי תביעה וכתבי הגנה באופן מוצלח חוקר מבריק את העדים ומשיג תוצאות מצוינות וכול זאת בעלות סבירה. ממליץ בחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-mikhail-nilov-8730374.jpg

   יוסי

   מעבר להיותו מקצוען בתחומי עיסוקו, יש לך עו"ד שמלווה אותך לאורך כל הדרך, מעניק פתרונות יצירתיים לסוגיות מורכבות. יסודי וחדור מטרה להגעת חקר האמת, בעל יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-ekaterina-bolovtsova-6077447.jpg

   מיה

   מהיכרותי עם העו"ד רועי שעיה, מדובר באדם מקצועי, חד מחשבה, חרוץ ומסור. רועי מתקשר בגובה העיניים, מכוון לפתרון, מגלה יכולת חשיבה יצירתית וקור רוח מבורך במצבים של קונפליקט גבוה. ניתן לסמוך על העו"ד שעיה שלא ירפה עד למיצוי האפשרויות.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-rodnae-productions-7821541.jpg

   חני אלמליח

   עורך דין אייכותי, הגון וממש חריג בנוף! שירות מעולה ויחס מסור ואישי, זמינות ומהירות! עבודה מקצועית מדויקת וקפדנית, מישהו שילחם בשבילכם ולמענכם!!!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/349860d67b5e4ec8a7303270f4e49949.jpg

   רותם חקלאי

   עו"ד רועי שעיה נותן שירות אישי, מקצועי ויעיל. זמין ונותן מענה במהירות. מגלה רגישות ואכפתיות למורכבות שבתהליך, מעניק בטחון ומגיע לתוצאות. אלוף במשא ומתן! מומלץ בחום!
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/business-men-sitting-lawyers-s-desk-people-signing-important-documents.jpg

   יפעת ברק

   עו"ד רועי שעיה ליווה אותי במקצועיות רבה, עם המון רגישות תוך שימת לב לפרטים כל כך חשובים ומהותיים בנוגע לעתידי ועתיד ילדיי. ממליצה בחום לפנות רק אליו. מקצועי, אמין, רגיש , קשוב, מיומן ואלוף בתחום.
   https://shaya-law.com/wp-content/uploads/2022/06/pexels-andrea-piacquadio-3760067.jpg

   מאמרים נוספים

   עורך דין גירושין

   מילים פוגעות ומשאירות צלקות לשון הרע היא פרסום של הצהרה כוזבת הפוגעת במוניטין של אדם ובפרנסתו, ועלולה לגרום לו לבושה או ללעג. בישראל חוקי לשון הרע נוקשים ויכולים לגרור עונשים חמורי...
   קרא עוד

   עורך דין מקרקעין

   מילים פוגעות ומשאירות צלקות לשון הרע היא פרסום של הצהרה כוזבת הפוגעת במוניטין של אדם ובפרנסתו, ועלולה לגרום לו לבושה או ללעג. בישראל חוקי לשון הרע נוקשים ויכולים לגרור עונשים חמורי...
   קרא עוד

   עורך דין שיימינג

   מילים פוגעות ומשאירות צלקות לשון הרע היא פרסום של הצהרה כוזבת הפוגעת במוניטין של אדם ובפרנסתו, ועלולה לגרום לו לבושה או ללעג. בישראל חוקי לשון הרע נוקשים ויכולים לגרור עונשים חמורי...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים